Все для людей. Ademrius: SaaS для розв’язання проблем лікарів та пацієнтів

Володимир опинився в ІТ, коли воно ще не було мейнстримом, а була чітка асоціація, що айтішник — це чоловік з надлишком ваги, в окулярах та з низькою зарплатою. Тобто ІТ не було чимось статусним. “Мені просто подобалося займатися технологіями. Я став CEO, бо амбіційний і завжди прагнув більшого, ініціативність привела до того, що я зміг організовувати велику команду, — розповідає Володимир Строгуш. — Інформаційні технології — це про постійний розвиток, бо щоб проєкт зробити якісно, його треба через себе пропустити.”

СЕО & Founder Володимир Строгуш

Започаткований у 2020 році

Львів, Україна

Website / LinkedIn / Facebook / Instagram

White paper

Декілька років тому Володимир зіткнувся особисто з тим, як важко потрапити на зустріч до лікаря та отримати медичну консультацію швидко, якісно та комфортно, а після зустрічі, не мати стосу медичних документів, що постійно губляться. Маючи 13 років досвіду роботи в ІТ, та продовжуючи навчатися в елітній Harvard Business Schoolна двоступеневій програмі MBA i MS в галузі технічних наук, він захотів зробити проєкт, який змінить життя багатьох людей на краще.

На фото: Володимир Олійник (Senior back-end developer), Андрій Свірін (Senior back-end developer), Строгуш Володимир (CEO & Founder).

Маючи експертизу в SaaS, Володимир запустив свій перший продукт — CRM систему для медичних закладів, яка вплинула на українську реформу в галузі медицини. Але знайшовши велику прогалину в ніші — малі приватні заклади та індивідуальні лікарські практики — амбітному Володимиру України стало мало і за рік він розробив та запустив новий міжнародний стартап Ademrius.

Сервіс Ademrius створений для розв’язання проблем лікарів та пацієнтів, починаючи від онлайн-запису і телемедицини — закінчуючи повним веденням електронної медичної картки пацієнта та впровадженням штучного інтелекту для формування рекомендацій для всіх користувачів системи.

Про команду

Головний офіс у команди знаходиться у Львові в Україні й поки що не планується відкриття офісів в інших країнах, оскільки зараз Ademrius робить повноцінний SaaS, який не передбачає залучення sales representatives та інтеграторів. “Все дуже просто, інтуїтивно, система настільки автоматизована, що людський фактор виключається і потрібен лише діджитал маркетинг”, — розповідає Володимир Строгуш. Однак, він доповнює, що коли прийде час виходити на новий ринок, представники команди переїде на пару місяців в іншу країну, щоб заглибитися в новий ринок та поспілкуватися з першими клієнтами.

Переваги CRM системи Ademrius

Інтуїтивно зрозуміла онлайн-платформа допомагає приватним медичним закладам управляти своїми послугами в режимі онлайн та отримувати більше пацієнтів.

Це ідеальний набір саме для маленьких приватних клінік:

  • Організація онлайн записів на прийом
  • Ведення електронної історії кожного пацієнта
  • Автоматичне нагадування про майбутній прийом своїм клієнтам
Функція бронювання.

Більш того на платформі є модуль телемедицини для онлайн консультації з лікарями, а також віджети для власного вебсайту.

Сервіс працює так ефективно, що Володимир поділився незвичайним прикладом. Лікар в маленькій клініці зареєструвався та створив онлайн кабінет з онлайн записом на прийом. Наступного дня він не перевірив свої сповіщення і не очікував нічого незвичайного. Однак, до нього записалося 5 клієнтів, створивши фізичну чергу в приймальні, наочно продемонструвавши ефективність платформи Ademrius.

Наступні кроки

Стартап провів глибокі дослідження медичних ринків світу, спочатку зі штатним бізнес-аналітиком, а потім замовивши закордонних спеціалістів, який має потрібну експертизу. Зараз команда цілиться на ринки Європи, України, США, Канади. Перша версія Ademrius вже успішно запущена в 12 країнах на 10 мовах. На найближчі два роки у стартапу вже повністю розписано roadmap (ви можете побачити це в white paper).

--

--

--

Українське ком'юніті стартапів, інвесторів та організаторів кластерів.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Ucluster

Ucluster

Українське ком'юніті стартапів, інвесторів та організаторів кластерів.

More from Medium

Announcing our $8M Seed round to build digital infrastructure for commercial insurance

Adei Elevate Startups Pitch x AFA 2021

Easyrain, Cashinvoice, StartupGym, Azimut Coinhako. The State of European Tech 2021 — Dec 14, 2021

“Blockchain in 5 Fragen” #7 — Interview with Peter Cullom